Ahlam Mukhameria 30 ml

Orientální tuhý parfém pro ženy

Výrobce: Ard Al Zaafaran

30 ml
Skladem
280 Kč

Objevte další z tajemství orientálních krásek ... mukhameria - tuhý parfém pro tělo a vlasy. Vytrvalé pryskyřice, přírodní rostlinné oleje a moderní aromatické složky společně vytvářejí magickou směs, která probouzí smysly a přitahuje pozornost. Rozmazlujte své tělo a vlasy s touto jedinečnou mukhamerií, Ahlam má sladce kořeněné tóny, nejlepší pro jemnou a hedvábnou pokožku s bohatou vůní.

Složení obsahuje olejovou složku a jemné mikrokapsle - vonnou vrstvu podobnou písku, které zachycují mikroskopické množství aromatických olejů. Když nádobu poprvé otevřete, malou lžící důkladně promíchejte přísady. Nekapalné přísady se mohou po chvíli usadit na dně nádoby, a proto občas budete muset obsah promíchat. Vezměte malé množství mukhamerie, rozetřete mezi prsty nebo v dlaních a přejeďte po těle nebo lehce vetřete do konečků vlasů, po aplikaci se jemná zrnka pryskyřice setřesou.

Použijte po sprše nebo při jiných vhodných příležitostech a budete se cítit svěží a voňaví. Tato mukhameria se skládá z prvotřídních dřevitých a květinových výtažků. Každý miluje teplou vůni vanilky s exotickými květinami a kořením. 

Průměrné hodnocení

5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Napište svou recenzi

S odesláním recenze souhlasíte s těmito pravidly, v případě že recenze nebude splňovat naše pravidla publikace, nebude zveřejněná.

CHCETE MÍT NOVINKY A AKCE Z PRVNÍ RUKY?

PARFÉMY ODEBÍRÁME OD TĚCHTO VÝROBCŮ

výrobci