Arganový tělový balzám - VERBENA 50 ml

50 ml
Skladem
465 Kč

Složení: Argania spinosa kernel oil, Verbena essential oil (Aloysia triphylla)

Dopřejte si luxus v podobě nádherně svěže vonícího olejového balzámu jemně pečujícího o pokožku celého těla.

Hlavní složkou výrobku je za studena lisovaný arganový olej, který obsahuje vysoké množství nenasycených mastných kyselin, pokožku zvláčňuje a zanechává ji na dlouhou dobu hebkou, pružnou a vyživenou, a účinně bojuje se stárnutím kůže.
Ten je doplněn o vzácný esenciální olej z verbeny citronové, který je známý pro své osvěžující schopnosti, kdy se využívá proti emoční nejistotě, problémům se spánkem a zlepšení nálady a také k léčbě problematické pokožky, u které využívá svých antibakteriálních a antiseptických vlastností. V kosmetice bývá často nahrazován nebo alespoň ředěn jinými levnějšími oleji (např. z citronové trávy), v Záhir Cosmetics se však rozhodli, že z požadavků na kvalitu nesleví.

Vhodný pro všechny typy pleti. Neobsahuje parabeny ani silikony. V praktickém balení s pumpičkou pro snazší nanášení. 

Použití: Na vlhkou pokožku aplikujte malé množství oleje a jemně vmasírujte.

Poznámka k názvosloví: zde panuje trochu chaos - ve francouzsky mluvících zemích (i Maroku) koupíte listy Aloisie citronové neboli také verbeny citronové - latinsky Aloysia triphylla pod názvem "verveine". V kosmetice se tak vžil název "verbena". České názvosloví rostlin pod pojmem verbena ale rozumí úplně jinou rostlinu, a to sporýš, který je sice aloisii příbuzný, ale není totožný (obojí patří do stejné čeledi - sporýšovité - verbenaceae). A aby toho nebylo málo, existuje i starší odborný termín, který se občas pro rostlinu i INCI na etiketách používá, a to Lippia citriodora případně kombinace obou názvů.

Skladujte při pokojové teplotě, chraňte před přímým sluncem.

Průměrné hodnocení

5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Napište svou recenzi

S odesláním recenze souhlasíte s těmito pravidly, v případě že recenze nebude splňovat naše pravidla publikace, nebude zveřejněná.

CHCETE MÍT NOVINKY A AKCE Z PRVNÍ RUKY?

PARFÉMY ODEBÍRÁME OD TĚCHTO VÝROBCŮ

výrobci