Heřmánková voda

100 ml
Skladem
199 Kč

Složení: Anthemis Nobilis (Chamomile) flower water, pentylene glykol 

Heřmánek patří mezi nejstarší známé bylinky využívané v kosmetice. Obecně je skvěle snášen i tou nejcitlivější a nejproblematičtější pletí - ne nadarmo se traduje používání odvarů právě z této rostliny při péči o miminka! V léčitelství se tato rostlina dále používala např. k léčbě zánětů a proti bolestem.

Stejně jako ostatní hydroláty je i tento skvělý pod jakýkoliv z olejů k lepšímu roztírání a hydrataci. Heřmánková voda však má také stahující účinky (známý adstrigens), což ocení zejména ti, kdo bojují s rozšířenými póry, zánětlivou a mastící se pletí. Zároveň také zklidňuje pokožku a díky jedinečným vlastnostem heřmánku hojí, stahuje póry a mírní začervenání pleti. Vhodná zejména pro zánětlivou, citlivou, problematickou a mastící se pleť. Skvělé je také nanést ji po holení na podrážděná místa.
Heřmánkovou vodu můžete díky praktickému balení s rozprašovačem používat kdykoliv během dne pro osvěžení a celkové zklidnění pokožky i mysli. 

 

Použití: Naneste na pleť před použitím oleje pro jeho lepší vstřebání a hydrataci. Pro dočištění pleti po odlíčení doporučujeme nanést na obličej a poté navlhčeným tamponkem odstranit, případně po každém čištění pleti použít k tonizaci a zklidnění pleti. 

Skladujte při teplotě do 28°C, chraňte před přímým sluncem

Průměrné hodnocení

5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Napište svou recenzi

S odesláním recenze souhlasíte s těmito pravidly, v případě že recenze nebude splňovat naše pravidla publikace, nebude zveřejněná.

Související produkty

CHCETE MÍT NOVINKY A AKCE Z PRVNÍ RUKY?

PARFÉMY ODEBÍRÁME OD TĚCHTO VÝROBCŮ

výrobci