Mahasin Crystal Mukhammaria Jamid 30 ml

Orientální tuhý parfém pro ženy

Výrobce: Ard Al Zaafaran

30 ml
Skladem
280 Kč

Objevte další z tajemství orientálních krásek ... mukhammaria jamid - tuhý parfém pro tělo a vlasy, tradičně vyrobený z olejů a esterů na bázi vosku nebo lanolinu. Vytrvalé pryskyřice, přírodní rostlinné oleje a moderní aromatické složky společně vytvářejí magickou směs, která probouzí smysly a přitahuje pozornost.

Složení obsahuje olejovou složku a jemné mikrokapsle - vonnou vrstvu podobnou písku, které zachycují mikroskopické množství aromatických olejů. Před použitím je nutné tyto složky promíchat.

Aplikuje se samostatně jemným nanesením na pokožku nebo lehkým vetřením do konečků vlasů - po aplikaci se jemná zrnka pryskyřice setřesou.

Mahasin Crystal je krásná květinová vůně přinášející léto plné ovoce a svěžích květin.

                                    

Průměrné hodnocení

5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 1x

Napište svou recenzi

S odesláním recenze souhlasíte s těmito pravidly, v případě že recenze nebude splňovat naše pravidla publikace, nebude zveřejněná.

  • Magda
    02.09.2021

    Skvělá volba.Naprosto perfektní domodelovač vlasů.Překrásná vůně to jen podtrhne.Hodně doporučuji.

  • Ave
    10.05.2021

    Objednáno naslepo, uchvátila nás barva kelímku...a rozhodně nezklamalo. Přenádherný jemný závoj, vůně do vlasů i na kůži. Čistá nevtíravá. Přesně podle popisu. Uvádí se, že je tuhý, ale přišlo v tekutém stavu. Což není na škodu, naopak.

Související produkty

CHCETE MÍT NOVINKY A AKCE Z PRVNÍ RUKY?

PARFÉMY ODEBÍRÁME OD TĚCHTO VÝROBCŮ

výrobci