Marocká levandulová voda

Marocká levandulová voda

Výrobce: Zahir cosmetics

100 ml
Skladem
196 Kč

Složení: Lavandula Angustifolia Flower Water, Pentylene Glykol

 

Levandulová voda z Maroka v sobě skrývá to nejlepší z levandulových květů, jejichž látky působí protizánětlivé a mají silný zklidňující účinek. Jde o hydrolát vzniklý parní destilací, jež čistí a tonizuje všechny typy pleti od normální až po mastnou či problematickou.

Levandulová vůně spojená s pocitem čistoty, hýčká nejen pokožku, ale i smysly. Pleť hydratuje, osvěžuje, regeneruje, čistízmírňuje podráždění a předchází zánětům. Charakteristická bylinná vůně navíc zmírňuje stres, harmonizuje a uklidňuje.

Hydrataci si zaslouží i vaše vlasy, kterým osvěžení levandulovou vodou prospěje také. Levandulová voda osvěží v horku nebo v klimatizované místnosti a je výborným podkladem pro jakýkoli olej k lepšímu roztírání a hydrataci.

Přípravek hýčká nejen pleť, ale i suché vlasy bez života a problematickou vlasovou pokožku. Má silně zklidňující účinek po slunění nebo vystavení silnému větru. Odstraní zarudnutí, pnutí a tlumí svědění.

Levandulová voda je pokladem v teplých letních dnech, kdy trpí vaše pleť i vlasy. Pokud máte k dispozici lednici, ve které ji uskladníte, přestříkání chlazenou voňavou mlhou se promění v opravdový požitek.

Hydrolát z levandule je naprosto univerzálním kosmetickým prostředkem. Čistí, voní, hydratuje, ošetřuje a díky svým antiseptickým účinkům mírní záněty a pomáhá v léčbě akné. Vodu můžete použít k dočištění pleti jako tonikum, k fixaci make-upu i k osvěžení kdykoli během dne.

Neobsahuje parabeny ani silikony.

Použití: Přestříkejte pokožku před použitím oleje pro jeho lepší vstřebání a hydrataci. Po odlíčení použijte k dočištění pleti.

 

Skladujte při teplotě do 28°C, chraňte před přímým sluncem.

 

TIPY: * přestříkejte levandulovou mlhou nalíčenou tvář (z větší vzdálenosti), sjednotí make-up, skvěle ho zafixuje a zabrání rozpíjení

          postříkejte lehce levandulovou mlhou před spaním svůj polštář - uklidňující vůně levandule vám pomůže při usínání

          * použijte květovou vodu po holení, pokožku zklidní a zabrání případnému vzniku zánětů

          přestříkejte levandulovou vodou chodidla, osvěžíte je a zabráníte vzniku nežádoucích pachů

          * přestříkejte pokožku před použitím oleje pro jeho lepší vstřebání a hydrataci

          * po odlíčení použijte k dočištění pleti

Průměrné hodnocení

5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Napište svou recenzi

S odesláním recenze souhlasíte s těmito pravidly, v případě že recenze nebude splňovat naše pravidla publikace, nebude zveřejněná.

Související produkty

CHCETE MÍT NOVINKY A AKCE Z PRVNÍ RUKY?

PARFÉMY ODEBÍRÁME OD TĚCHTO VÝROBCŮ

výrobci