Moattar Dhahab

Parfémová voda pro ženy

100 ml
Dočasně vyprodané
1 350 Kč
Dočasně vyprodané
1 ml
Skladem
35 Kč

Typ vůně: vanilková, pudrová

Složení: vanilka; bílé pižmo; růže

 

Dlouhotrvající orientální parfém s hlubokou vůní, zároveň jemný a velmi sofistikovaný. To vše je parfémová voda Moattar Dhahab od Syed Junaid Alam.

Hlavním tónem je jemná a sladká vanilka, jedna z nejoblíbenějších ingrediencí používaných v parfémech, oslavovaná pro své opojné ženské vlastnosti. Jemně sladká, jantarová vůně vanilky postupně slábne a ustupuje pudrovým, lehounce zemitým tónům bílého pižma. Toto sladké a intimně provokující fluidum je protkané jemnými okvětními lístky červené růže se sametovým a okouzlujícím nádechem.

Jemné víření zlatých třpytek uvnitř flakónu přináší klid a pocit luxusu. Obklopena rafinovanou vůní parfému Moattar Dhahab se každá žena bude cítit jako královna Východu.

Průměrné hodnocení

5 0x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x

Napište svou recenzi

S odesláním recenze souhlasíte s těmito pravidly, v případě že recenze nebude splňovat naše pravidla publikace, nebude zveřejněná.

  • míca
    10.03.2021

    Moattar-vůně jemně vanilkovo pudrová.Řekla bych ,že od nástřiku je lineární a nijak se nemění.Výdrž průměrná ,do prostoru jde jen jemně.Není přeslazená a je celkem povedená.

CHCETE MÍT NOVINKY A AKCE Z PRVNÍ RUKY?

PARFÉMY ODEBÍRÁME OD TĚCHTO VÝROBCŮ

výrobci