Najdia 20 ml

Parfémová voda pro muže

20 ml
Skladem
99 Kč

Složení: pomeranč, citrón. tráva, citrón; rozmarýn, levandule, jasmín; cedr, tabák, santalové dřevo, jantar, pižmo

 

Svěží tóny citrusů doplněné kořením, květinovými tóny, dřevy a smyslným pižmem, tvoří ideální rovnováhu výsledné kompozice. Díky vyzařující energii je Najdia lehkou vůní pro každodenní svěžest.

Průměrné hodnocení

5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Napište svou recenzi

S odesláním recenze souhlasíte s těmito pravidly, v případě že recenze nebude splňovat naše pravidla publikace, nebude zveřejněná.

  • MICHALIS
    08.05.2019

    Silnější než Invictus , Invictus Aqua !!!, Vůně je svěží, dlouho trvajici parfem 10-12+hodin,Vhodná na celý rok!!!Má svěžest na jaro a léto A zároveň lehkou štiplavost a sílu do chladnejšiho počasi. - 90% invictus od paco rabanne, Ale věřte mi..(Věnuji se parfémům už 10-11 let a má sbírka obsahuje více jak 80 kusů Velmi pečlivě vybraných parfémů.). lattafa je.. jeden krát silnější Pěkná a osvěžující, ale silná vůně. kompliment magnet,ženy ho miluji, doporucuji na 100% a Orientální Parfémy.cz je Jediný obchod v České republice který tento parfém má , Já Jako vášnivý sběratel parfémů jsem si ho nechal dovézt až z Anglie 100ml. Tahle vůně má obrovský úspěch a ohlas (U profesionálů a sběratelů parfemu.) Koukněte se na recenze na YouTube lattafa najdia ,https://www.youtube.com/watch?v=f4Ghwz8zNYw Tady je zrovna jedna výborná recenze od mého přítele profesionála. Vůbec Neváhejte toto malé kapesní balení je super Taška ,kufr ,do kapsy, do práce. bodovani .vune 10/10 ,trvanlivost 9/10, cena vs kvalita 9-10, 100ml byla draha . tady 20ml je cena 0. s pozdravem MICHALIS

CHCETE MÍT NOVINKY A AKCE Z PRVNÍ RUKY?

PARFÉMY ODEBÍRÁME OD TĚCHTO VÝROBCŮ

výrobci