Doprava zdarma při nákupu nad 2 000 Kč.

WASHWASHAH osvěžovač vzduchu

osvěžovač vzduchu 300 ml

 
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 751196
Značka: ARD Al Zaafaran
165 Kč
Kategorie: Osvěžovače vzduchu
Druh vůně: mírně sladká, ovocná, květinová, svěží

Osvěžovač vzduchu vytvoří ve vašem interiéru voňavé prostředí a příjemnou atmosféru. Neutralizuje pachy a je okamžitým pomocníkem v boji s nežádoucím aroma ve vašem domově nebo kanceláři.

Osvěžovač vzduchu Washwashah krásně provoní prostory vašeho interiéru květinově ovocnou vůní s jemným nádechem orientální sladkosti. Díky jeho okamžitému účinku si můžete vychutnat příjemnou vůni hned ve chvíli, kdy to potřebujete.

Jak používat: Před použitím protřepat a stiskem rozprašovače rozptýlit osvěžovač do vzduch v místnosti. Intenzitu vůně v místnosti regulujte počtem střiků.

Bezpečnostní varování: Výrobek uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Pokud se náplň střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasažení očí několik minut vyplachujte vodou. Nádobu nepropichujte ani nespalujte, ani když je prázdná. Nádoba je pod tlakem, může se při zahřátí nebo porušení obalu roztrhnout. Obsahuje extrémně hořlavý aerosol. Chraňte před slunečním zářením, otevřeným ohněm a nevystavujte teplotám vyšším 50 °C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu