Naše prodejna je ve dnech 18. - 19. 4. 2024 z důvodu rekonstrukce vozovky na ul. Hněvkovského dočasně UZAVŘENA. E-shop funguje bez omezení a na 100 %. Všechny dosavadní i nové objednávky budou zasílány bez omezení a bez časových prodlev.

SHAGHAF AL OUD bukhoor 40 g

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 7365237
Značka: ARD Al Zaafaran
320 Kč –43 % 180 Kč
Kategorie: Diskont
Druh vůně: dřevitá, orientální, jemně květinová, krémová
SHAGHAF AL OUD bukhoor 40 g
320 Kč –43 %

Shaghaf Al Oud bukhoor s vynikající kvalitou oudového dřeva a parfémových olejů ve tvaru dřevitých kousků. Vytvořte s touto ohromující vůní klidnou a uklidňující atmosféru. Pozvěte vůni Středního východu do svého domova. Bakhoor Shaghaf Al Oud je krásně zabalen ve zlaté krabičce a zlatém rýhovaném flakónu, což dodává nádech luxusu. Tato dřevitá, krémová, hřejivá, orientální vůně, s jasmínem, levandulí a růží je směsí těch nejkrásnějších orientálních přísad.

 

Bukhoor nebo Bakhoor je tradiční arabská vykuřovací směs složená z přírodních surovin. Hlavní složkou je vonné orlářkové dřevo obohacené jemnými voňavými oleji, pryskyřicemi, ambrou, pižmem a dalšími vonnými složkami. Používá se buď speciálně při zvláštních příležitostech, jako jsou např. svatby nebo obecně jen k provonění domu a oblečení bohatým hustým vonným kouřem. Velmi dobře neutralizuje pachy v místnosti, vhodně zvolená vůně bukhooru posiluje pozitivní energii, odstraňuje negativní emoce a zlepšuje náladu.

Jak používat: Vonné dřevěné kousky se zpravidla pálí v mabkhaře, tradiční kadidelnici také známé jako bakhoor burner.

K pálení bukhooru je nejlepší použít dřevěné uhlí, které se nejprve vznítí nad plamenem (ideální jsou speciální zapalovače nebo plamen svíčky). Po zapálení se dřevěné uhlí umístí na mřížku mabkhary nebo do jiného ohniště (čistý suchý písek/himalájská sůl) a po cca 30 sekundách, kdy se uhlík začne zbarvovat do šeda, se na něj ukládá kousek bukhooru, který začne kouřit. Z počátku raději dávejte vykuřovadla na uhlík méně, přidat se dá vždy až do míry, která je vám příjemná. Po určité době sami zjistíte, jak velká dávka vám vyhovuje.

Při vykuřování místnosti mají být zavřená okna, teoreticky, když je místnost dobře vykouřená by po následném vyvětrání kouře v místnosti měla zůstat pouze jemná vůně.

Upozornění na bezpečnost: Při spalování bukhooru dochází k manipulaci s ohněm, existuje riziko popálení, příp. požáru. Doporučujeme rukavice a nehořlavé nádobí. Udržujte děti a zvířata mimo vykuřovanou místnost. Nepoužívejte v místnosti, kde spíte, kouř pohlcuje kyslík!

Upozornění! Bukhoor SHAGHAF AL OUD vám nyní nabízíme s výraznou slevou! Datum minimální trvanlivosti uvedené na krabičce je 11/2022. Bukhoor ani po tomto datu neztrácí na své kvalitě a doba doporučené spotřeby je 36 měsíců od prvního otevření a použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu