Dárky a výhody

KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE DÁREK ZDARMA

Rádi děláme radost a rádi rozdáváme dárky, byť by to měly být jen malé drobnosti. Takže i v tom nejmenším balíčku od nás dostanete 2 vzorky zdarma. 

 

DORUČUJEME RYCHLE

Už žádné dlouhé čekání a přemýšlení, kdy tak asi Váš balíček dorazí. S námi máte vždy jasno.

Většinu produktů, které vidíte v našem e-shopu, máme na skladě a Vaše objednávky se snažíme vyřizovat jak nejrychleji je to možné, většinou do druhého dne (po víkendu ihned následující pracovní den). Pokud se nám to náhodou nepovede, nezlobte se na nás, rozhodně k tomu máme vždy nějaký pádný důvod.

V případě objednávky většího množství vzorků (> 10 ks) vás prosíme o trpělivost, nemůžeme garantovat odeslání objednávky již 2. pracovní den. Děkujeme za pochopení.

 

SLEVA PRO NAŠE VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY

Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou a snažíme se Vám nákup u nás co nejvíce zpříjemnit. Proto není nic jednoduššího než se u nás zaregistrovat a získat 5% slevu na první nákup. Slevový kód obdržíte na e-mail, který uvedete při registraci. Pokud se nám svěříte s datem svých narozenin, můžete se také těšit na malé překvapení.

 

DOPRAVA ZDARMA NAD 2 000 KČ

Rádi děláme našim zákazníkům radost a náklady za dopravu bereme na svoje triko.

Co pro to musíte udělat? Stačí si v našem e-shopu vybrat produkty nad 2 000 Kč. Cena se počítá pouze za zboží, nikoliv včetně dopravy a dobírky.

Zpět do obchodu