🕒 Otevírací doba v roce 2026: Po+Čt 7:30–16:00, Út+St 7:30-15:00. V pátek jsme na home office, k dispozici na telefonu 📞 +420 606 122 377 (13:00-16:00).

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 353 hodnocení
5
352x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

PN Avatar autora Petra Nagyová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.10.2024
Skvelý výber, rýchle doručenie, darčekov toľko, že neviem, čo skôr testovať a ešte navyše trafili lepšie môj vkus ako som si sama vzorky vybrala :))) a fakt strašne dobré vône s priaznivými cenami.
DB Avatar autora Dana Budínová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.10.2024
Ano,jsem spokojená s obchodem.I s úžasnou vůni, určitě zas objednám.
DD Avatar autora Dagmar Dočekalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.10.2024
Jsem velmi spokojená. Rychlé dodání a dostala jsem vzorky vůní a dáreček, který potěšil. Balíček byl velmi pečlivě zabalen.
R Avatar autora Renáta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.10.2024
Ďakujem za veľký kus krásy. Som veľmi spokojná, všetko prišlo vynikajúco zabalené. Boh Vám žehnaj.
HS Avatar autora Helena Smetanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 07.10.2024
Spokojenost, vše bez problémů. Objednala jsem ai 8 vzorků a další byly přibaleny zdarma. Velmi příjemné..... Rychlé dodání. Vůně jsou velmi zajímavé a dlouho voní. Doporučuji...
G Avatar autora Gabriela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 04.10.2024
Maximálna spokojnosť, rýchle doručenie, všetko v poriadku. Odporúčam 👍
JN Avatar autora Jana Neumannova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 02.10.2024
Ano, moc
SK Avatar autora Siarhei Karčaha Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 01.10.2024
Prostě super, neuvěřitelně zabalené, včetně dárkových vzorníků. Velmi pěkné
EF Avatar autora Eva Fialová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.09.2024
Konečně jsem našla nejlepší tuhý parfém co jsem kdy měla. Ta vůně osloví každého, krásná výrazná, ale přesto jemná jemná. Balíček s překvapením ve formě voňavé šálky, 3ks testerů a malé bonbónky mi udělal velkou radost.Vůně uchvátila i mé kolegyně, kterým jsem ihned musela udělat objednávku na tuhý parfém a na zkoušku testery, které bereme sebou na dovolenou. Až se vrátíme objednáme určitě velké balení parfemu a rády vyzkoušíme i nějakou kosmetiku, bytové vůně atp.. Moc děkuji za to, že stále provozujete Váš voňavý obchůdek. Miluji Vaše vůně, Váš obchůdek je ten nejlepší.
MM Avatar autora Michaela Medková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.09.2024
Velmi skvělý obchod, vzorečky navíc udělali velkou radost. Moc děkuji❤️
BT Avatar autora Bianka Tóthová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.09.2024
+ rýchle dodanie + bezpečne zabalené + sladké prekvapenie v balíku + doporučujem ako overený obchod
JZ Avatar autora Jana Ziková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.09.2024
Rychlé dodání, perfektně zabaleno a ještě navíc voňavé dárečky které moc potěší. Obchod doporučuji.
AZ Avatar autora Alena Zemánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.09.2024
Nemám co vytknout, příjemná komunikace, vůně ve vzorcích, které můžu vyzkoušet než objednám větší balení, a děkuji za dárek vzorků zdarma, moc mě to potěšilo, Alena
M Avatar autora Monika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 04.09.2024
Víc než spokojená, krásně voňavý balíček se vzorečkama navíc což udělalo obrovskou radost a musím objednat další ,rychle doručení a něco dobrého na zub. Mockrát děkuji ❤️
P Avatar autora Pavla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.08.2024
Naprosta spokojenost.K nakupu vonave darecky plus i neco na zub 🙈👏.. Po otevreni baliku nadherna vune.. Rychle dodani muzu jen doporucit 😘
JT Avatar autora Jan Trousil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.08.2024
Naprosto. Velmi vstřícné jednání, dárečky, příznivé ceny...
ZM Avatar autora Zdeňka Müllerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 04.08.2024
Velmi kvalitní služby, rychlé dodání.
ES Avatar autora Eva Sustr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 01.08.2024
Opakovaně objednávám, tudíž spokojenost na místě. Vstřícnost, rychlost, ochota a pokaždé dárek, který potěší. Děkuji s vděčností.
MH Avatar autora Monika Hošková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.07.2024
Výborný obchod, nakupuji po několikáté a vždy veliká spokojenost. Děkuji
KB Avatar autora Kamila Bartoňová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.07.2024
Super komunikace, rychlost i dodání a ještě jsem dostala vzorečky zdarma a navoněný balíček takže paráda ☺️👍

Ovládací prvky výpisu

353 položek celkem