Naše prodejna je ve dnech 18. - 19. 4. 2024 z důvodu rekonstrukce vozovky na ul. Hněvkovského dočasně UZAVŘENA. E-shop funguje bez omezení a na 100 %. Všechny dosavadní i nové objednávky budou zasílány bez omezení a bez časových prodlev.

WALHAN (ROUND BTL)

parfémovaný olej unisex 15 ml

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 7859111
Značka: Otoori
175 Kč
Kategorie: CPO 15 ml (round btl)
Druh vůně: pižmová, dřevitá, kořenitá

Atraktivní a smyslný parfémový olej začíná jemnou, rafinovanou, ušlechtilou vůní bílého pižma. Pižmo objímá sebevědomě, zároveň ale jemně s důrazem na individualitu nositele. 

V srdci vůně je skutečná orientální nálož koření, složitá, atraktivní a sofistikovaná. Teplé a sladké aroma komplexní kytice bergamotu, kardamomu, skořice a pepře uvolňuje srdce i duši. Zatímco dodává explozivní energii, zároveň zahaluje teplou přikrývkou a zklidňuje. Závěrečná báze vůně se nese na dřevitých tónech, které zmírňují únavu, přinášejí klid a relaxaci, uklidňují emoce. Vůně koření, stále hrající v srdci, vytváří v harmonii s dřevitými tóny jedinečnou kombinaci.

Tato orientální vůně s jasným tónem srdce bude vyhovovat více mužům. Přítomnost pižma se vzácnými dřevinami a kořeněnými tóny vytváří luxusní a ušlechtilou vůni.

 

Složení: pižmo, bergamot, koření, dřevité tóny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu